Dříve dávala otázky politikům, teď ji zpovídali senioři

Do křesla pro hosta v GrandParku v Praze-Štěrboholech usedla jako další host podnikatelka, bývalá politička a známá mediální tvář Jana Bobošíková. „Naši klienti byli velmi zvídaví a ptali se na vše možné – jak na soukromí, tak na zkušenosti z politické kariéry, ale také na působení v České televizi,“ popisuje vedoucí aktivizace Andrea Bařinová. S Janou Bobošíkovou bylo velmi příjemné povídání, seniorům bez rozpaků odpověděla na všechny dotazy. „A navíc se zhostila další milé úlohy. Měli jsme totiž ten den zrovna pravidelnou oslavu narozenin klientů, a tak všem seniorům popřála,“ dodává vedoucí aktivizace.

Jak díky vyprávění, tak díky dotazům se senioři dozvěděli, že momentálně Jana Bobošíková podniká v oblasti kosmetiky značky Artdecco. Také ráda cestuje, a když se sejde rodina, s chutí uvaří pro své nejbližší něco dobrého. Některé klienty zajímaly i podrobnosti z její politické či mediální kariéry. Zvědavě pak poslouchali, jak třeba probíhá jednání v Bruselu, nebo jaké to je sedět před kamerami v přímém vysílání, které sledují statisíce lidí, a snažit se pokládat otázky na tělo. „Jistěže tam panuje nervozita – v přímém vysílání nikdo neví předem, co může zaznít,“ svěřila se bývalá redaktorka a moderátorka.

Kromě besedy s klienty si Jana Bobošíková stihla prohlédnout i další prostory Domova pro seniory GrandPark. Byla velmi mile překvapena moderními a světlými prostorami. „Vaši klienti žijí ve velmi pěkném a čistém prostředí,“ zhodnotila předtím, než odešla. Milé návštěvě patří naše poděkování.