Momentálně obsazujeme pro GrandPark Havířov tyto pozice

V případě Vašeho zájmu o některou z nabízených pozic prosím kontaktujte Renatu Vávrovou, rvavrova@grandpark.cz, +420 734 154 916
Případně pro urychlení vyplňte následující fomulář
Všeobecná zdravotní sestra (i absolventi středních zdravotních škol)
Požadavky:
– Střední vzdělání s maturitní zkouškou – obor všeobecná zdravotní sestra (možnost nástupu i absolventů středních zdravotních škol.

Předpoklady:
– Schopnost jednání s lidmi, trpělivost při práci s klienty. Chuť učit se novým věcem.

Co nabízíme:
– zázemí silné expandující společnosti
– pracoviště s moderním zázemím, nadstandardním vybavením a pomůckami pro přímou péči
– podpora vzdělávání, stipendijní i motivační program, možnost profesního růstu
– podílení se na zavedení moderních ošetřovatelských postupů i na jiných pracovištích organizace po celé ČR, možnost stáží
– zaměstnání na HPP( plný i poloviční úvazek), DPP, DPČ
– směnnost ( dle domluvy s vrchní sestrou)
– stravování přímo v domově za zvýhodněné ceny
– benefity: poukázky na nákup , věrnostní odměny
– termín nástupu: ihned nebo dle dohody
– mzda: od 25.000,– do 27.000,– Kč/měsíc (dle praxe)
Zdravotnický asistent
Požadavky:
– Střední vzdělání s maturitní zkouškou , kvalifikace v oboru
– možnost nástupu i absolventů středních zdravotních škol

– schopnost komunikace a jednání s lidmi – empatie
– trpělivost při práci s klienty
– týmová spolupráce
– chuť učit se novým věcem

– směnnost dle domluvy s vrchní sestrou ( denní, odpolední,…)
– termín nástupu ihned nebo dle dohody
– mzda od 19.000,- do 20.000,- Kč /měsíc (dle praxe)
Pomocný kuchař/ka i brigádně
Požadavky:
– Praxe na pozici kuchař/ka se zaměřením na českou a slovenskou kuchyni
– Praxe s přípravou diet výhodou
– Fyzická zdatnost, psychická odolnost, aktivní přístup, příjemné vystupování

Nabízíme:
– Hlavní pracovní poměr na dobu určitou v režimu krátký - dlouhý týden od 6:00 - 18:00 s možností prolongace na dobu neurčitou
– Dobré platové podmínky a čtyři týdny dovolené
Kuchař
Náplň práce
Výroba jídel včetně dietních pokrmů; úprava a zpracování surovin před dalším tepelným zpracováním; výroba a výdej teplé a studené kuchyně včetně dietních pokrmů; výroba polévek, salátů, kompotů a příloh; obsluha kuchyňských strojů; svoz a mytí bílého a černého nádobí; obsluha mycích a úklidových strojů; běžný úklid při směně, dezinfekce a speciální úklid při sanitárním dni; mytí přepravních vozíků a použitých nádob; další práce podle pokynů vedoucího směny; plnění pokynů přímého nadřízeného souvisejících s výkonem práce; odpovědnost za dodržování hygienických norem; odpovědnost za dodržování pravidel stanovených předpisem HACCP.

Co očekáváme
Uchazeč musí být vyučen v oboru, zdravotně a právně způsobilý, mít pozitivní postoj ke svému řemeslu. Neméně rozhodující je pro nás chuť do práce, smysl pro domluvu s kolektivem, zároveň samostatnost a schopnost samostatně se rozhodnout. Přednost mají uchazeči vyučení, s praxí a s upraveným vzhledem.

Co vám můžeme nabídnout
– Mzdu odpovídající vašim zkušenostem
– Příplatky za práci o víkendu ve výši 25 %
– Poukázky na nákup potravin
– Dovolená navíc
– Bonusy za věrnost
– Dotované stravování
– Možnost profesního vzdělávání
– Trvalý pracovní poměr ve stabilní nadnárodní firmě

V případě zájmu nás kontaktujte: t.pondelicek@seniorholding.cz, tel: 722 402 048
Poskytnutí osobních údajů:
Zasláním svého životopisu výslovně prohlašuji, že jsem seznámen se svými právy, vyplývajícími z ustanovení zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a souhlasím s tím, aby mé osobní údaje, poskytnuté společnosti GrandPark a.s., IČ 035 88 122, v souvislosti s výběrovým řízením na pozici ve společnosti, byly společností GrandPark a.s. shromažďovány zpracovávány pro zmíněné účely, a to po dobu nezbytně nutnou k dosažení tohoto účelu. Současně beru na vědomí, že uvedený souhlas mohu kdykoliv odvolat. Poskytnutím osobních údajů potvrzuje uchazeč o práci, že je poučen o svých právech podle ust. § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.