Momentálně obsazujeme pro GrandPark Hradec Králové tyto pozice

V případě Vašeho zájmu o některou z nabízených pozic prosím kontaktujte Lenku Vachovou, lvachova@grandpark.cz, +420 734 232 556
Případně pro urychlení vyplňte následující fomulář
Pracovník v sociálních službách
Vzdělání:
– min. ukončené základní nebo střední odborné

Benefity:
– Prémie
– Dovolená 5 týdnů
– Vzdělávací kurzy
– Školení
– Závodní stravování
– Firemní akce

Požadavky:
– akreditovaný kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách – výhodou, ale není podmínkou
– Odborná praxe na pozici pracovníka v sociálních službách - výhodou
– Uživatelská znalost práce na PC
– Trestní bezúhonnost

Předpoklady:
– Schopnost komunikace a jednání s lidmi, empatie, trpělivost
– Týmová spolupráce
– Laskavý přístup ke klientům
– Profesionální přístup k práci
Všeobecná sestra
Požadavky:
– Střední vzdělání s maturitní zkouškou - obor všeobecná zdravotní sestra
– Odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru všeobecná zdravotní sestra (akreditace pro práci bez odborného dohledu)
– Minimálně 3 roky praxe v oboru
– Orientace v sociální a zdravotní oblasti a systému sociálních služeb výhodou, ne však podmínkou
–Trestní bezúhonnost
– Řidičský průkaz sk. B výhodou

– Schopnost komunikace a jednání s lidmi
– Organizační schopnosti, samostatnost, důslednost
– Psychická stabilita
– Flexibilita

Nabízíme:
– Zaměstnání ve 12hodinném směnném režimu 7 dní v týdnu, velmi dobré mzdové podmínky, příplatky ke mzdě dle zákona, přípsěvek na dopravu pro zaměstnance s pobytem mimo Hradec Králové
– Stravování přímo v Domově GrandPark a.s. za zvýhodněné ceny pro zaměstnance
– Pracoviště s moderním zázemím, nadstandardním vybavením a pomůckami pro přímou péči
– Podpora vzdělávání, stipendijní program, možnost profesního růstu
– Podílení se na zavedení moderních ošetřovatelských postupů i na jiných pracovištích organizace po celé ČR, možnost stáží
– Moderní pracovní prostředí, přátelský kolektiv
– Termín nástupu IHNED nebo dle dohody
Uklizeč/ka
Popis pracovní náplně:
– Provádění úklidových prací v novém Domově pro Seniory, v pravidelném dvousměnném, turnusu (6:00 - 14:30, 11:30 - 18:00, 6:00 - 18:00 o víkendu).

Požadavky:
– Ukončené, minimálně základní vzdělání
– Čistý trestní rejstřík (morální bezúhonnost)
– Pracovitost
– Kladný vztah k nemocným lidem

Nabízíme
– Stabilní zaměstnání v nové firmě
– Příjemný kolektiv
– Stravování na pracovišti za výhodnou cenu 20 Kč za oběd
Kuchař
Náplň práce
Výroba jídel včetně dietních pokrmů; úprava a zpracování surovin před dalším tepelným zpracováním; výroba a výdej teplé a studené kuchyně včetně dietních pokrmů; výroba polévek, salátů, kompotů a příloh; obsluha kuchyňských strojů; svoz a mytí bílého a černého nádobí; obsluha mycích a úklidových strojů; běžný úklid při směně, dezinfekce a speciální úklid při sanitárním dni; mytí přepravních vozíků a použitých nádob; další práce podle pokynů vedoucího směny; plnění pokynů přímého nadřízeného souvisejících s výkonem práce; odpovědnost za dodržování hygienických norem; odpovědnost za dodržování pravidel stanovených předpisem HACCP.

Co očekáváme
Uchazeč musí být vyučen v oboru, zdravotně a právně způsobilý, mít pozitivní postoj ke svému řemeslu. Neméně rozhodující je pro nás chuť do práce, smysl pro domluvu s kolektivem, zároveň samostatnost a schopnost samostatně se rozhodnout. Přednost mají uchazeči vyučení, s praxí a s upraveným vzhledem.

Co vám můžeme nabídnout
– Mzdu odpovídající vašim zkušenostem
– Příplatky za práci o víkendu ve výši 25 %
– Poukázky na nákup potravin
– Dovolená navíc
– Bonusy za věrnost
– Dotované stravování
– Možnost profesního vzdělávání
– Trvalý pracovní poměr ve stabilní nadnárodní firmě

V případě zájmu nás kontaktujte: t.pondelicek@seniorholding.cz, tel: 722 402 048
Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do přihlášky k výběrovému řízení dává odesilatel souhlas společnosti GrandPark a.s. k jejich zpracování za účelem posouzení možného přijetí do zaměstnání a následnému uložení na dobu výběrového řízení, nejdéle však na dobu jednoho roku od jejich zaslání.