Líčení s vizážistkou si klientky užívaly

V pravidelném Dámském klubu přišla do GrandParku Štěrboholy profesionální kosmetička a vizážistka Jana Hnízdilová nezávislá Sales Direktor Mary Kay. Klientkám nejdříve udělala malou přednášku o správném líčení a poté je také v rámci ukázky postupně nalíčila. „Naše dámy pozorně naslouchaly a užívaly si to. Při líčení bylo vidět, jak se jim líbí cítit se „žensky“,“ říká s úsměvem vedoucí aktivizace Andrea Bařinová.

Jana Hnízdilová pracuje v oboru již více než 20 let. Čas strávený mezi seniorkami nepovažuje za ztracený, naopak slíbila, že dámy z GrandParku ve Štěrboholech bude navštěvovat pravidelně každý měsíc. „Pro své zákaznice i pro veřejnost pořádám fotoproměny, kurzy sebelíčení a kosmetické workshopy na různá témata. Zde v GrandParku je to pro mě o to zajímavější, že většina z účastnic Dámského klubu nemá s profesionálními kosmetickými službami zkušenosti, o to více si teorii i praxi užívají,“ vysvětluje kosmetická poradkyně.

Dodává, že jejím životním mottem je „Chovej se k ostatním tak, jak chceš, aby se chovali oni k tobě“. „A mně by se moc líbilo, kdyby se ke mně ve stáří chovali tak, jako se ke klientkám chovají  v GrandParku,“ usmívá se.